Części Mercedes-Benz Koszalin

Mercedesy przemierzają drogi na całym świecie od ponad 100 lat, zapewniając wyjątkowy komfort podróżowania. Kojarzą nam się z luksusem, ale są również symbolem niezrównanej wytrzymałości i niezawodności a przebieg sięgający 500 000 km nie należy do rzadkości. Aby jednak tak długo cieszyły swoich użytkowników, wymagają regularnych przeglądów i napraw w dobrym serwisie samochodowym, a także stosowania oryginalnych części samochodowych i akcesorium. Warto zamawiać je w sklepie M.S. Auto, gdyż oferowane tutaj części odzwierciedlają wysoką jakość wykonania i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania przez lata. Ponadto każdy dostępny u nas produkt, kupisz w najatrakcyjniejszej cenie w okolicy.

O marce Mercedes-Benz

Historia marki Mercedes-Benz ma swój początek w 1883 roku, kiedy to Karl Benz założył firmę w Mannheim, nazywając ją Benz&Co. W 1890 roku natomiast Gottlieb Daimler zarejestrował firmę o nazwę Daimler-Motorone-Gesellschaft, w skrócie DMG. Te dwie niezależne od siebie firmy stały się podwaliną pod rozwój zmotoryzowanego transportu indywidualnego. Ich drogi zbiegły się w trakcie trwania I wojny światowej na wskutek zmian w gospodarce niemieckiej. Przedsiębiorstwa, które do tej pory ostro konkurowały ze sobą w zakresie budowy silników oraz karoserii samochodów, doszły do porozumienia, gwarantującego im stabilność ekonomiczną. Oficjalnie ich zjednoczenie nastąpiło 28 czerwca 1926 roku. Okazało się, że Daimler-Benz to była współpraca jedna z najdłuższych w historii motoryzacji i trwała aż do 1998 roku, kiedy to koncern zdecydował się na wykupienie większości udziałów w amerykańskiej firmie Chrysler. Tak powstała spółka DaimlerChrysler, która przetrwała tylko do 14 maja 2007 roku. Ze względu na słabą sytuację finansową Chryslera, Daimler akcje odsprzedał konsorcjum Cerberus. Ten krok przywrócił dawny blask i powodzenie marki Mercedes-Benz.

Najpopularniejsze modele w historii marki

Dziś w kolekcji marki można doliczyć się aż 550 pojazdów, a szczegółowo 350 samochodów osobowych, 140 aut wyścigowych oraz 60 użytkowych pod marką Mercedes-Benz a wcześniej jako Benz i Daimler. Wiele z nich stało się wręcz kultowymi. Wśród nich prawdziwymi bestsellerami są:

  • Mercedes W116 – pierwsza generacja klasy S,
  • Mercedes W123 – popularna „beczka”,
  • Mercedes W210, W211 i W212 – samochody E klasy,
  • Mercedes GLK,
  • Mercedes G,
  • Mercedes CLS.

Oryginalne i tanie części do samochodów osobowych Mercedes-Benz w Koszalinie

Chcąc cieszyć się idealnym stanem swojego Mercedesa, w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki, reaguj od razu. Udaj się wówczas do sklepu M.S. Auto i wymień części do Twojego pojazdu na nowe. Oferta tutaj jest najszersza w okolicy a ceny atrakcyjne. Znajdziesz w sklepie wszystko, czego potrzebujesz, począwszy na niewielkim komponencie, a skończywszy na zaawansowanym układzie mechanicznym czy elektronicznym. Zamówisz i nas także wszelkie płyny eksploatacyjne i filtry oraz części oświetlenia i akumulatory. Oferujemy wyłącznie nowe, oryginalne części do Mercedesa, które są gwarancją bezpieczeństwa i bezawaryjności przez długie lata. Nie inwestuj w używane części samochodowe niewiadomego pochodzenia i stanu, które są tylko pozorną oszczędnością.

Części Mercedes w sklepie M.S. Auto

Szeroki wybór oryginalnych części, atrakcyjne ceny i wysoka jakość obsługi to nasze mocne strony, które pozwalają wyróżnić nam się na tle konkurencji. Jeśli zatem szukasz niezawodnych, a jednocześnie tanich, nowych części samochodowych do Mercedesa w Koszalinie, odwiedź nasz sklep pod adresem ul. Szczecińska numer 25C w godzinach otwarcia. Wcześniej warto również wykonać do nas telefon. Zapewniamy, że zawsze z przyjemnością posłużymy fachową poradą i pomożemy w odnalezieniu odpowiednich auto części do Twojego samochodu. Zapraszamy zatem do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że odtąd zostaniesz naszym stałym klientem!