Warsztat samochodowy Koszalin

Warsztat samochodowy Koszalin

Firma M.S. Auto funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od ponad 12 lat, oferując usługi zarówno z zakresu sprzedaży autoczęści, jak i naprawy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Współpracujemy z serwisami samochodowymi, udostępniając im narzędzia i wyposażenie wiodących producentów. Nasz warsztat samochodowy z Koszalina zapewnia podstawową i zaawansowaną opiekę nad pojazdami, stwierdzając i naprawiając wszelkiego rodzaju usterki.

Kontakt »

Mechanicy samochodowi z Koszalina

Nasza kadra pracownicza działa w oparciu o najwyższe standardy obsługi, dzięki którym jakość świadczonych usług jest zadowalająca. Mechanicy samochodowi z Koszalina podchodzą do pojazdu jak do pacjenta, który wymaga odpowiedniej opieki i diagnozy. W serwisie samochodowym w Koszalinie wykonujemy pełną diagnostykę pojazdu, która pozwala na bezbłędną naprawę jakiejkolwiek usterki. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort kierowców. W skład naszych specjalistów w sklepie motoryzacyjnym wchodzi 4 najlepszych specjalistów, którzy pomagają w doborze odpowiednich tańszych, wyselekcjonowanych zamienników, gwarantując optymalizację kosztów naprawy samochodu.

Zakres oferowanych usług serwisu samochodowego z Koszalina

Dzięki połączeniu działalności sklepu i hurtowni motoryzacyjnej, warsztat samochodowy w Koszalinie gwarantuje stały dostęp do części samochodowych, kosmetyków i chemii oraz akcesoriów dla aut. Obsługujemy zarówno indywidualnych klientów, jak i hurtowych, oferując:

 • diagnostykę komputerową pojazdu,
 • naprawy mechaniczne w pełnym zakresie – w tym naprawy silnika,
 • naprawy elektroniki samochodowej,
 • serwis ogumienia – wymiana opon, wulkanizacja, prostowanie felg,
 • naprawy blacharsko-lakiernicze,
 • serwisowanie i montaż instalacji LPG,
 • serwis, czyszczenie i napełnianie klimatyzacji,
 • naprawy i wymianę szyb,
 • wymianę oleju, filtrów, płynów samochodowych.

Bogata oferta jest niewątpliwą zaletą - dzięki niej skorzystasz z wielu usług w jednym miejscu. Zajmujemy się serwisem ogumienia, zawieszenia, układem wydechowym, remontem silnika i doborem olejów, akcesoriów do samochodów. W serwisie samochodowym w Koszalinie skorzystasz z napraw mechanicznych, a także przeprowadzisz cykliczną wymianę elementów eksploatacyjnych. Poza stacjonarną obsługą, nasz warsztat samochodowy z Koszalina oferuje pomoc drogową i holowanie. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszym warsztatem, aby otrzymać niezawodną pomoc. Dodatkowo warsztat samochodowy z Koszalina zapewnia specjalistyczną obsługę na każdym etapie naprawy samochodu. Oddając samochód w nasze ręce, możesz być spokojny!

Umów się do mechanika »

Dlaczego warto wybrać warsztat samochodowy w Koszalinie?

Korzystanie z usług firmy M.S. jest gwarancją otrzymania najlepszych zamiennych części samochodowych wielu znanych i cenionych marek, w tym: Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Fiat, Dacia, Alfa Romeo, Opel, Land Rover czy Volvo. Dostęp do europejskich, amerykańskich i koreańskich marek daje możliwość wyboru klientowi tego, czego oczekuje i co ceni na rynku motoryzacyjnym. Nasi mechanicy samochodowi w Koszalinie doradzają, ale przede wszystkim słuchają potrzeb klienta, którego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Wizyta w serwisie samochodowym Koszalin zakłada terminowe naprawy, poprzedzone wygodnym umawianiem wizyt poprzez mobilną aplikację. Dodatkowo zapewniamy indywidualne i fachowe podejście do każdego pojazdu.

Ponad 12-letnie doświadczenie warsztatu samochodowego z Koszalina na rynku motoryzacyjnym gwarantuje dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i naprawczego.

Warsztat samochodowy Koszalin FAQ

 1. Jak często należy wykonywać przegląd samochodu?

  Sytuacja wygląda odmiennie w zależności od samochodu, jednak najczęściej przegląd powinno się wykonywać raz na około 15 tys. kilometrów.

 2. Kiedy wymienić klocki i tarcze hamulcowe?

  Klocki hamulcowe należy wymienić w momencie kiedy grubość okładziny wyniesie mniej niż 1,5mm. W przypadku tarcz, powinniśmy wystrzegać się grubości mniejszej o 2 - 3mm w stosunku do stanu tarczy podczas zakupu.

 3. Jak często należy serwisować klimatyzację?

  Co najmniej raz do roku powinno się wyminić filtr kabinowy oraz wykonać zabieg czyszczenia i odgrzybiania.

 4. Co ile należy wymieniać płyn hamulcowy?

  Przyjęło się że najlepszą praktyką jest wymiana płynu co 2 lata.