Mechanik - Warsztat samochodowy Koszalin

Firma M.S. Auto funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od ponad 12 lat, oferując usługi zarówno z zakresu sprzedaży autoczęści, jak i naprawy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek np. Citroen, Toyota, Opel, Volkswagen. Współpracujemy z innymi warsztatami samochodowymi w Koszalinie, udostępniając im narzędzia i wyposażenie wiodących producentów. Nasz warsztat samochodowy z Koszalina zapewnia podstawową i zaawansowaną opiekę nad pojazdami, stwierdzając i naprawiając wszelkiego rodzaju usterki.

Kontakt »

Dobry mechanik samochodowy w Koszalinie – M.S. Auto

Nasza kadra pracownicza działa w oparciu o wyjątkowe standardy obsługi klienta, dzięki którym jakość świadczonych usług jest możliwie najwyższa. U nas każdy mechanik samochodowy podchodzi do pojazdu z ogromną troską jak do pacjenta, który wymaga odpowiedniej opieki i diagnozy. W M.S. Auto wykonujemy pełną diagnostykę pojazdu, która pozwala na bezbłędną naprawę jakiejkolwiek usterki. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort kierowców. Dokładamy wszelkich starań, aby być godni zaufania dla każdego. W skład naszych specjalistów w sklepie motoryzacyjnym wchodzi 4 najlepszych specjalistów, którzy w sposób fachowy pomagają w doborze odpowiednich tańszych, wyselekcjonowanych zamienników, gwarantując optymalizację kosztów naprawy samochodu.

Naprawa auta Koszalin - oferowane usługi

Zakres oferowanych usług w naszym serwisie samochodowym w Koszalinie jest naprawdę szeroki. Działamy w sposób kompleksowy. Dzięki połączeniu działalności sklepu i hurtowni motoryzacyjnej gwarantujemy stały dostęp do części samochodowych, kosmetyków i chemii oraz akcesoriów dla aut. Obsługujemy zarówno indywidualnych klientów, jak i hurtowych, oferując im:

 • diagnostykę komputerową pojazdu,
 • naprawy mechaniczne w pełnym zakresie – w tym naprawy silnika,
 • naprawy elektroniki samochodowej,
 • serwis ogumienia – wymiana opon, wulkanizacja, prostowanie felg,
 • naprawy blacharsko-lakiernicze,
 • serwisowanie i montaż instalacji LPG,
 • serwis, czyszczenie i napełnianie klimatyzacji,
 • naprawy i wymianę szyb,
 • wymianę oleju, filtrów, płynów samochodowych.

Tak bogata oferta z zakresu mechaniki samochodowej w Koszalinie jest niewątpliwą zaletą - dzięki niej skorzystasz z wielu usług w jednym miejscu. Zajmujemy się serwisem ogumienia, zawieszenia, układem wydechowym, remontem silnika i doborem olejów, akcesoriów do samochodów. U nas wykonasz naprawy mechaniczne, a także przeprowadzisz cykliczną wymianę elementów eksploatacyjnych. Poza stacjonarną obsługą nasz warsztat świadczy usługi tj. pomoc drogowa i holowanie. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszym warsztatem, aby otrzymać niezawodną pomoc. Dodatkowo nasz profesjonalny serwis zapewnia specjalistyczną obsługę na każdym etapie naprawy samochodów. Przekonaj się, że warto nas sprawdzić i oddać samochód w nasze ręce!

Umów się do mechanika »

Sprawdzony auto serwis w Koszalinie

Korzystanie z usług firmy M.S. jest gwarancją otrzymania najlepszych zamiennych części samochodowych różnych znanych i cenionych marek, w tym:  Audi, Volkswagen, Peugeut, Citroen, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Fiat, Dacia, Alfa Romeo, Opel, Land Rover czy Volvo. Dostęp do europejskich, amerykańskich i koreańskich marek daje możliwość wyboru klientowi tego, czego oczekuje i co ceni na rynku motoryzacyjnym. Nasi mechanicy samochodowi z Koszalina doradzają, ale przede wszystkim słuchają potrzeb klienta, którego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Wizyta w M.S. Auto zakłada terminowe naprawy, poprzedzone wygodnym umawianiem wizyt poprzez mobilną aplikację. Dodatkowo zapewniamy indywidualne i fachowe podejście do każdego pojazdu.

Wieloletnie doświadczenie naszego warsztatu na rynku motoryzacyjnym pokazuje profesjonalizm i gwarantuje dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i naprawczego. Nie szukaj zatem już dłużej, tylko udaj się do naszego serwisu!

Mechanik na dojazd Koszalin

Nam możesz zlecić naprawę całkowicie bez wychodzenia z domu. Mechanik na dojazd to nasza odpowiedź, na zagrożenia, jakie się pojawiły wraz z pandemią koronawirusa. Bezpieczeństwo stało się nadrzędnym priorytetem, dlatego wprowadziliśmy takie rozwiązania, które pozwalają na naprawę samochodu niemal bez kontaktu klient – mechanik. Odbieramy pojazd osobiście spod Twojego domu a po skończonej naprawie dostarczamy z powrotem dokładnie w to samo miejsce, dokonując wcześniej dezynfekcji wnętrza. Jeśli zatem lubisz czuć się bezpiecznie i spokojnie, zostań w domu i zamów mechanika samochodowego z dojazdem w Koszalinie.

Warsztat samochodowy Koszalin FAQ

 1. Jak często należy wykonywać przegląd samochodu?

  Sytuacja wygląda odmiennie w zależności od samochodu, jednak najczęściej przegląd powinno się wykonywać raz na około 15 tys. kilometrów.

 2. Kiedy wymienić klocki i tarcze hamulcowe?

  Klocki hamulcowe należy wymienić w momencie kiedy grubość okładziny wyniesie mniej niż 1,5mm. W przypadku tarcz, powinniśmy wystrzegać się grubości mniejszej o 2 - 3mm w stosunku do stanu tarczy podczas zakupu.

 3. Jak często należy serwisować klimatyzację?

  Co najmniej raz do roku powinno się wyminić filtr kabinowy oraz wykonać zabieg czyszczenia i odgrzybiania.

 4. Co ile należy wymieniać płyn hamulcowy?

  Przyjęło się że najlepszą praktyką jest wymiana płynu co 2 lata.