Serwis Opel Koszalin

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu Opla w Koszalinie, który gwarantuje wysoką jakość napraw i przystępne ceny – dobrze trafiłeś. Od lat ze sporym powodzeniem pomagamy naszym klientom usunąć usterki samochodowe. W M.S. Auto możesz liczyć nie tylko na profesjonalizm, ale również indywidualne podejście do każdego klienta oraz całą gamę usług.

Mechanik Opel Koszalin – pracownicy warsztatu samochodowego

M.S. Auto to serwis samochodowy tworzony przez miłośników motoryzacji. W naszym zespole znajdziesz wyłącznie wykwalifikowanych mechaników, którzy stale poszerzają swoje kompetencje i wiedzę.

Także nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy w naszym warsztacie, wpływa na poziom usług. Aby móc zagwarantować naszym klientom jak najlepszą jakość, podchodzimy indywidualnie do klientów. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce samochodowej. Diagnostyka komputerowa pozwala nam w krótkim czasie znaleźć przyczynę usterki i ją skutecznie usunąć. Dzięki niej możemy sprawdzić stan jednostki napędowej i wszystkich czujników. Nasi mechanicy są w stanie skontrolować parametry jednostki napędowej na żywo, po podłączeniu komputera diagnostycznego i uruchomieniu silnika.

Profesjonalna naprawa samochodów marki Opel – usługi warsztatu

Atutem serwisu M.S.Auto, który wyróżnia nas na tle konkurencji, jest szeroka oferta. Sprawdź poniżej, jak wiele usług proponujemy klientom szukającym serwisu Opla w Koszalinie.

  • Diagnostyka komputerowa pojazdu, która pozwala ustalić usterkę i jej przyczynę.
  • Szybkie naprawy, do których zalicza się m.in. wymiana części układu hamulcowego lub płynu hamulcowego.
  • Naprawy mechaniczne w pełnym zakresie – w tym naprawy silnika i jego osprzętu. Naprawy elektroniki samochodowej.
  • Serwis ogumienia – oferujemy sezonową wymianę opon, wulkanizację, a także prostowanie felg.
  • Naprawy blacharsko-lakiernicze.
  • Serwisowanie i montaż instalacji LPG.
  • Serwis klimatyzacji – czyszczenie i napełnianie klimatyzacji.
  • Naprawa i wymiana szyb. Wymiana oleju, filtrów, płynów samochodowych.

Ponadto – poza stacjonarną obsługą – nasz warsztat samochodowy oferuje pomoc drogową oraz holowanie.

Naprawa samochodu z salonu Opel w Koszalinie

Naprawimy każdy samochód marki Opel, niezależnie od tego, czy Twój Opel jest na gwarancji, czy też nie. Możesz umówić się na wizytę w naszym warsztacie, nawet w przypadku, w którym niedawno kupiłeś Opla w salonie samochodowym.

Gwarantujemy naszym klientom jak najlepszą opiekę dla samochodów osobowych oraz dostawczych.

Autoryzowany serwis Opel w Koszalinie a M.S. Auto – dlaczego warto wybrać nas?

W M.S. Auto zapewniamy wszystkim klientom wysoki standard usług, zarówno pod względem napraw, ceny, jak i komfortu umówienia wizyty w naszym warsztacie. Przez wszystkie lata naszej działalności, a jesteśmy na rynku już 14 lat, udało nam się nawiązać współpracę z wieloma partnerami zajmującymi się dystrybucją części zamiennych oraz czołowymi producentami narzędzi warsztatowych. Naszym partnerem jest między innymi ProfiAuto – ogólnopolska sieć zrzeszająca serwisy samochodowe, warsztaty oraz hurtownie motoryzacyjne, dlatego też mamy w sprzedaży części samochodowe. Lista dostępnych elementów dostępna jest w katalogu części, zostań jego użytkownikiem, aby zobaczyć aktualny asortyment. Warto do niego zajrzeć, niezależnie od tego, czy chcesz kupić tylko jeden element, czy zamówić więcej części.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, dlatego też nasz warsztat jest tak chętnie polecany. Pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie, a mechanicy M.S. Auto są w stanie wykonać nawet bardzo zaawansowane naprawy. Naprawimy każde auto, możesz się do nas zgłosić, jeśli szukasz serwisu Opla Corsy, Opla Astry H, Merivy.

Umów wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie! Zadzwoń, wyślij maila albo wiadomość przez formularz kontaktowy, który znajdziesz wraz z numerami telefonów w zakładce Kontakt. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem Opla w Koszalinie. Serdecznie zapraszamy na wizytę mieszkańców Koszalina mieszkających na ul. Lnianej 3 oraz okolic. Siedziba naszego serwisu samochodowego zlokalizowana jest na ulicy Szczecińskiej 25c. Naprawiamy również samochody takich marek jak: np. Citroen, Toyota, Volkswagen.