Serwis Citroen Koszalin

W M.S. Auto mamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam zagwarantować wysoki standard usługi. Jeśli więc szukasz profesjonalnego serwisu Citroena w Koszalinie z przystępnymi cenami – doskonale trafiłeś. Już od ponad 14 lat pomagamy naszym klientom utrzymać ich samochody w rewelacyjnym stanie technicznym, dzięki czemu mogą oni cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.

Doceń spokój, jaki oferuje współpraca z naszym warsztatem samochodowym. W M.S. Auto możesz liczyć nie tylko na profesjonalizm, ale także indywidualne podejście do każdego klienta oraz możliwość wykonania rozmaitych czynności serwisowych – od drobnych napraw przez naprawę usterek wymagających zaawansowanej wiedzy i specjalistycznego sprzętu.

Mechanik Citroen Koszalin – pracownicy warsztatu samochodowego

W naszym serwisie samochodowym znajdziesz zespół stworzony przez miłośników motoryzacji, który nie tylko ma odpowiednie kwalifikacje, ale również wykonuje swoją pracę z pasją. Pracujący u nas mechanicy podnoszą swoje kwalifikacje oraz są na bieżąco z nowinkami ze świata motoryzacji, dzięki czemu mogą sumiennie naprawić Twój samochód. Również nowoczesny sprzęt, w który wyposażony jest warsztat, pozwala nam oferować usługi na jak najwyższym poziomie.

Umów się na wizytę w M.S. Auto, aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo jazdy swoim Citroënem. Dobrze wykonać taki przegląd przed rozpoczęciem sezonu zimowego i letniego, dzięki temu masz całkowitą pewność, że masz przygotowane auto na zbliżający się okres. Co między innymi wchodzi w zakres naszych usług?

Mechanicy M.S. Auto m.in. przeprowadzą diagnostykę kalkulatorów elektronicznych, sprawdzając przy tym zarejestrowane przez nie błędy. Oprócz tego dokonają wymiany oleju silnikowego wraz z filtrem, zmienią opony lub też sprawdzą, czy układ klimatyzacji poprawnie działa.

Profesjonalna naprawa samochodów marki Citroën – usługi warsztatu

Co konkretnie proponujemy klientom szukającym serwisu Citroëna w Koszalinie? Wykonujemy szereg rozmaitych usług, do których zalicza się m.in.:

  • diagnostyka komputerowa samochodu, która pozwala ustalić przyczynę odpowiadającą za usterkę;
  • naprawy układu hamulcowego lub płynu hamulcowego;
  • naprawy mechaniczne w pełnym zakresie – w tym naprawy silnika i jego osprzętu;
  • naprawy elektroniki samochodowej;
  • serwis ogumienia – oferujemy sezonową wymianę opon, wulkanizację, czy prostowanie felg;
  • naprawy blacharsko-lakiernicze; serwisowanie i montaż instalacji LPG;
  • serwis klimatyzacji – czyszczenie i napełnianie klimatyzacji;
  • naprawa i wymiana szyb; wymiana oleju, filtrów, płynów samochodowych.

Oprócz tego – poza stacjonarną obsługą – w M.S. Auto oferujemy naszym klientom pomoc drogową oraz holowanie pojazdu do warsztatu.

Naprawa samochodu z salonu Citroen w Koszalinie

Jesteśmy w stanie naprawić każdy samochód Citroëna, bez względu na to, czy niedawno odebrałeś swoje auto z salonu Citroëna w Koszalinie (i jest jeszcze na gwarancji), czy też nie. Niezależnie od sytuacji gwarantujemy naszym klientom opiekę na jak najwyższym poziomie.

Autoryzowany serwis Citroen w Koszalinie a M.S. Auto – dlaczego warto wybrać nas?

Wybierając nasz warsztat, możesz liczyć na wysoką jakość usług w każdym aspekcie – oferujemy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo, rzetelne naprawy oraz komfort umówienia wizyty. Od początku naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma partnerami zajmującymi się dystrybucją części zamiennych Citroen oraz czołowymi producentami narzędzi warsztatowych. Jesteśmy również partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza serwisy samochodowe, warsztaty oraz hurtownie motoryzacyjne na terenie całej Polski.

Zarezerwuj wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. W tym celu zadzwoń do nas, wyślij maila albo wiadomość przez formularz kontaktowy. Zapraszamy do naszego serwisu wszystkim mieszkańców Koszalina, w tym osoby mieszkające na Starych Bielicach. Naprawiam również samochody takich marek jak: Toyota, Opel, Volkswagen.