Hurtownia motoryzacyjna Koszalin

M.S. Auto - Sklep i Serwis w Koszalinie

M.S. Auto to firma, która powstała za sprawą fascynacji motoryzacją. Pracują tutaj ludzie z pasją, co daje się odczuć podczas rozmów z klientami. Hurtownia motoryzacyjna w Koszalinie doskonale odgaduje potrzeby rynku, oferując szeroką ofertę części samochodowych. Korzystając z usług naszej hurtowni, mają Państwo pewność, że żaden, nawet najmniejszy problem, nie zostanie przez nas zbagatelizowany, a my zrobimy wszystko, aby współpraca Państwa z nami była w pełni satysfakcjonująca na każdym etapie zakupu.

Wieloletnie doświadczenie, którym się dzielimy z klientami

Sprzedażą części samochodowych oraz naprawą pojazdów osobowych i dostawczych jako hurtownia motoryzacyjna w Koszalinie, zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie zdołaliśmy nawiązać współpracę z wieloma partnerami zajmującymi się dystrybucją części zamiennych, czołowymi producentami narzędzi warsztatowych oraz placówkami zajmującymi się szkoleniami pracowników naszej firmy. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na profesjonalne doradztwo. Jesteśmy w stanie wybrać dla Państwa zawsze najlepszą ofertę i wskazać optymalne rozwiązanie dla danego pojazdu, a nasi mechanicy mają możliwość dokonania w sposób fachowy nawet bardzo zaawansowanych napraw.

Sprawdź dojazd »

Najszersza oferta w Koszalinie

M.S. Auto wyróżnia się spośród innych sklepów motoryzacyjnych niesamowicie bogatą ofertą. Aktualnie jest to ponad 300 000 części do samochodów osobowych i dostawczych. Sklep współpracuje z 250 dostawcami, gwarantującymi stały dostęp do produktów wiodących marek. Są to zarówno oryginalne produkty jak i ich tańsze zamienniki.

Specjalizujemy się w częściach do aut europejskich, japońskich oraz azjatyckich. Gwarantujemy, że w naszym sklepie są do kupienia wszystkie podzespoły do pojazdów takich marek jak m.in. Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Fiat, Dacia, Renault, Iveco, Citroen, Peugeot, Alfa Romeo, Opel, Land Rover, Toyota, Mazda, Kia, Hyundai, Suzuki, Subaru, Honda, Mitsubishi, SsangYoung Nissan, Volvo, Jeep, Chrysler czy Dodge. Ale to nie wszystko. W sprzedaży posiadamy także akumulatory, opony, oraz akcesoria samochodowe.

Wysoka jakość ponad wszystko

W naszej hurtowni motoryzacyjnej w Koszalinie nie ilość jednak jest najważniejsza, ale jakość oferowanych produktów. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych dostawców w oryginalne części oraz w tańsze zamienniki, produkowane przez marki przygotowujące podzespoły na pierwszy montaż. Są one wykonane z materiałów testowanych pod kątem trwałości i bezpieczeństwa, a przede wszystkim są doskonale dopasowane do rozwiązań fabrycznych. Decydując się na zakup u nas klient ma pewność, że otrzyma produkt w pełni spełniający jego oczekiwania zarówno co do jakości jak i ceny.

Skontaktuj się z nami »

Każdy klient jest dla nas ważny

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którym gwarantujemy najatrakcyjniejsze ceny w okolicy, ale nie tylko. Zapewniamy stały dostęp do części także klientom biznesowym, w tym mechanikom samochodowym., oferując im również profesjonalne narzędzia i elementy wyposażenia warsztatowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu ze sprzedawcami.

Zobacz galerię zdjęć »